1. صفحه اصلی
  2. >
  3. چسب پهن شیشه ای
  4. >
  5. پررونق ترین بازار خرید چسب نواری پهن اصل

پررونق ترین بازار خرید چسب نواری پهن اصل

چسب پهن شیشه ای
پررونق ترین بازار خرید چسب نواری پهن اصل

پررونق ترین بازار خرید چسب نواری پهن اصل، بازاری است که علاوه بر اینکه این چسب های کاربردی دارای بالا ترین سطح کیفیت هستند، دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشند و همین امر موجب می شود که، مشتریان بیشتری نسبت به خرید این محصولات از این بازار اقدام کنند که باعث پررونق شدن این بازار می شود. البته وجود عوامل دیگری نیز علاوه بر قیمت و کیفیت موجب رونق پیدا کردن بازار خرید این محصولات می شوند که از جمله آن می توان به فروش عمده این محصولات اشاره کرد.

پررونق ترین بازار خرید چسب نواری پهن اصل

آشنایی با فرایند تولید چسب پهن

آشنایی با فرایند تولید چسب پهن

ممکن است آشنایی با فرایند تولید چسب پهن که دارای انواع مختلفی اعم از مات و رنگی می باشد برای شما جالب باشد. بنابراین در این بخش قصد داریم چگونگی تولید این محصولات کاربردی را برای شما عزیزان به طور مختصر شرح دهیم. مراحل تولید این محصولات عبارتند از:

  1. تهیه مواد اولیه: اولین مرحله در تولید چسب پهن فراهم کردن مواد اولیه باکیفیت است تا محصول نهایی نیز باکیفیت باشد. از جمله این مواد اولیه می توان به چسب مایه رزین، سلفون و… اشاره کرد. پس از تهیه مواد اولیه آن ها را به کارخانجات تولیدی می فریتند تا کار تولید چسب پهن در آنجا انجام شود.
  2. ترکیب مواد اولیه: پس از رسیدن مواد اولیه به کارخانجات تولیدی و اماده و تنظیم کردن دستگاه ها و ماشین آلات تولید از جمله تونل حرارتی، سلفون یک طرفه را آماده کرده و بر یک طرف آن چسب مایع که رزین اکریلیک است را با ضخامتی یکسان اضافه می کنند.

سلفونی که یک طرف آن چسب مایع دارد به آرامی به داخل تونل با دمای ۸۰ درجه می رود که موجب می شود سلفون جمع شده و با چسب ترکیب شود. پس از خروج از تونل و انجام برخی از اقدامات تکمیلی دیگر اعم از تایید توسط ناظران به بخش بسته بندی ارسال می شود تا برای فرستادن به بازار فروش حاضر شوند.

توزیع کنندگان چسب نواری پهن اصل

توزیع کنندگان چسب نواری پهن اصل
توزیع کنندگان چسب نواری پهن اصل

چسب های نواری بخاطر کاربردی که دارند در بسیاری از زمینه های تولیدی و همچنین توسط افراد به طور شخصی و جداگانه مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد بالای آن ها در برخی از مواقع موجب گران شدن قیمت این محصولات شده است که، برای کنترل این قیمت و کاهش آن راه حل های فراوانی وجود دارند. یکی از این راه حل ها این است که، توزیع کنندگان چسب نواری پهن اصل این محصولات را به صورت مستقیم توزیع نمایند. توزیع مستقیم چسب پهن اصل واسطه های موجود را حذف می کند و هزینه های اضافی کاهش پیدا می کنند در نتیجه قیمت این محصولات نیز کاهش می یابد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش: آقای نجفی
شماره موبایل: 09123456279
واتساپ: کلیک کنید
اینستاگرام: jcom.ir
پست الکترونیکی: info@irtape.ir
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست