1. صفحه اصلی
  2. >
  3. چسب پهن شیشه ای
  4. >
  5. لیست آخرین قیمت نوار چسب پهن شیشه ای درجه یک

لیست آخرین قیمت نوار چسب پهن شیشه ای درجه یک

چسب پهن شیشه ای
لیست آخرین قیمت نوار چسب پهن شیشه ای درجه یک

قیمت نوار چسب پهن شیشه ای در بازار قیمت جدید انواع نوار چسب امروزه تنوع انواع چسب نواری پهن رازی در بازار بسیار زیاد است و قیمت ارزان و یا گران آن بستگی به جنس و اندازه نوار چسب دارد. لیست آخرین قیمت نوار چسب پهن شیشه ای درجه یک در بازار با توجه به شرکت تولید کننده و مواد اولیه استفاده شده متفاوت است.

لیست آخرین قیمت نوار چسب پهن شیشه ای درجه یک

راهنمای خرید نوار چسب با جنس مرغوب

راهنمای خرید نوار چسب با جنس مرغوب
راهنمای خرید نوار چسب با جنس مرغوب

برای انتخاب یک چسب نواری پنج سانتی مناسب باید مهم‌ترین ویژگی‌های آن‌ها را شناخت و با توجه به این ویژگی ها قیمت نوار چسب نیز متفاوت خواهد بود. نوارچسب‌های موجود در بازار بر اساس چند ویژگی تقسیم بندی می‌شوند. اندازه و جنس آن که با توجه به اندازه و جنس کاربرد چسب هم متفاوت می‌شود.

چسب‌های نواری از مواد مختلفی ساخته می‌شوند. مهم‌ترین عامل تفکیک با توجه مواد سازنده شفاف بودن یا غیرشفاف بودن نوار چسب ها است. بنابراین نوار چسب ها به دو نوع : نوار چسب شفاف نوار چسب غیرشفاف دسته بندی می‌شوند.

نوارچسب شفاف در دو اندازه کوچک و بزرگ موجود است. اندازه بزرگ دارای چسبندگی بیشتر است و معمولاً برای بسته‌بندی کارتن‌های بزرگ، اسباب‌کشی و مواردی ازاین قبیل استفاده می‌شود. عرض این نوع معمولاً بین 4 تا 5 سانتی‌متر است و در بازار به چسب پهن معروف است. نوار چسب شفاف کوچک نیز دو نوع ساده یا طرح دار دارد. نوارچسب‌های ساده کاربرد بسیار زیادی دارد، اما نوار چسب های طرح دار معمولا برای بسته‌بندی هدیه و کارهای فانتزی به کار برده می‌شود.

نوار چسب غیرشفاف

نوارچسب‌های غیرشفاف تنوع زیادی دارند و انواع آن شامل: چسب کاغذ: در دو اندازه کوچک وبزرگ است که البته عرض کمی دارد. چسب کالک:چسبی نیمه شفاف است که برای چسباندن کاغذ کالک استفاده می‌شود، این نوع چسب و کاغذ در طراحی و نقشه‌کشی استفاده می‌شود. چسب بسته‌بندی: که معمولا در شرکت‌های بسته بندی و یا اداره پست کاربرد بیشتری دارد. چسب برق یا چسب لنت: که در کارهای فنی و مهندسی مانند برق‌کاری ساختمان استفاده می‌شود. چسب هدیه یا فانتزی: که دارای طرح‌های جذاب و فانتزی روی نوار چسب میباشد و در اندازه کوچک تولید و عرضه می‌شود. چسب دوطرفه: این نوع چسب برای چسباندن قاب عکس و یا هر شیء دیگری به دیوار یا به سطوح مختلف به کار برده می‌شود.

فروشنده نوار چسب پهن شیشه ای

فروشنده نوار چسب پهن شیشه ای
فروشنده نوار چسب پهن شیشه ای

نوارچسب‌های بزرگ قطری بین 8 تا 10 سانتی‌متر دارند که شامل چسب‌های پهن شفاف و یا چسب‌های کاغذی می‌شود. چسب‌های شیشه‌ای پهن که در بسته‌بندی و اسباب‌کشی کاربرد دارند از نوع عریض و چسب‌های کاغذی با پهنای حدود 2 سانتی‌متر از نوع معمولی است. در هنگام خرید فروشنده با توجه به کاربرد مورد نظر می‌تواند برای خرید بهتر شما را راهنمایی و کمک کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش: آقای نجفی
شماره موبایل: 09123456279
واتساپ: کلیک کنید
اینستاگرام: jcom.ir
پست الکترونیکی: info@irtape.ir
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست