1. صفحه اصلی
  2. >
  3. چسب پهن شیشه ای
  4. >
  5. جدیدترین قیمت چسب نواری پهن ضدآب صادراتی

جدیدترین قیمت چسب نواری پهن ضدآب صادراتی

چسب پهن شیشه ای
جدیدترین قیمت چسب نواری پهن ضدآب صادراتی

چسب نواری پهن ضدآب بیشتر برای بسته بندی کارتن ها به کار می‌رود. این گونه چسب ها در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند و به راحتی باز نمی‌شوند. جدیدترین چسب صادراتی از گونه چسب نواری رنگی فانتزی با کیفیت و مرغوبی است که تولید شده به بازارهای داخلی و خارجی ارائه می گردد. این گونه چسب ها با کیفیت های متفاوت تولید می شوند بنابراین دارای قیمت های مختلفی هستند.

جدیدترین قیمت چسب نواری پهن ضدآب صادراتی

صفر تا صد تولید چسب پهن

صفر تا صد تولید چسب پهن
صفر تا صد تولید چسب پهن

برای تولید چسب درجه یک به سه مورد اساسی نیازمند هستید. یکی از این موارد بوبین یا همان لوله مقوایی شکل می باشد و چسب های رزین و سفلون از دیگر مواردی است که برای تهیه چسب نواری رنگی به کار برده می‌شود. اینگونه چسب ها را در کارخانه های تولیدی و کارگاه هایی با متراژ حداقل ۳۰۰ متر تولید می نمایند.

در ابتدا سفلون ها را به صورت رولی وارد دستگاه می‌نماید و چسب مایع رزین مرغوب را با توجه به ضخامتی که مدنظرشان است، بر روی آن‌ها می ریزند و سپس آن‌ها را وارد دستگاه خشک کن می نماید تا به سرعت رزین های ریخته شده بر روی سفلون ها خشک شود. سپس آن‌ها را به وسیله دستگاه شفت جمع آوری می نمایند. بعد از اینکه به وسیله دستگاه این چسب ها جمع آوری شدند، به صورت پهن برش داده می‌شود.

لوله های مقوایی تهیه شده در مرحله آخر آماده شده و سفلون های برش داده شده بر روی آن‌ها با سرعت، به کار گذاشته می‌شود. بر اساس مقداری که قرار است، چسب‌ها به بازار ارائه داده شود، برش داده می شود. بعد از اینکه این کار انجام شد، آن‌ها را در بسته بندی های متفاوت قرار داده و با بسته بندی مناسب به بازارهای داخلی و خارجی به صورت عمده ارائه می کنند.

کارخانه عرضه چسب نواری پهن ضدآب

کارخانه عرضه چسب نواری پهن ضدآب
کارخانه عرضه چسب نواری پهن ضدآب

کارخانه هایی که به تولید انواع چسب نواری پهن ضد آب اشتغال دارند، این محصول را با کیفیتی عالی و قیمتی استثنایی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهند. چنانچه بخواهید این محصول را از درب کارخانه تهیه کنید، قیمت آن مناسب تر می شود. همچنین اگر این محصول را به صورت انبوه تهیه کنید، قیمت ها شکسته شده و شما می توانید آن را با نرخ مناسب تری تهیه کنید.

البته در سال‌های اخیر بسیاری از تولید کنندگان این محصول، با طراحی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی اقدام به فروش محصولات باکیفیت خود به صورت غیرحضوری نموده اند تا از این طریق بتوانند محصولات خود را بدون واسطه در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. بسیاری از کارخانه ها این محصول را به صورت صادراتی به سایر کشورها به ویژه کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس ارسال می‌کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش: آقای نجفی
شماره موبایل: 09123456279
واتساپ: کلیک کنید
اینستاگرام: jcom.ir
پست الکترونیکی: info@irtape.ir
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست