1. صفحه اصلی
  2. >
  3. چسب پهن شیشه ای
  4. >
  5. بزرگترین تولیدکنندگان چسب 500 یاردی در ایران

بزرگترین تولیدکنندگان چسب 500 یاردی در ایران

چسب پهن شیشه ای
بزرگترین تولیدکنندگان چسب ۵۰۰ یاردی در ایران

بزرگترین تولید کنندگان چسب ۵۰۰ یاردی در ایران این محصول را با بهترین مواد اولیه و قیمتی مناسب تولید می کند و در فروشگاه آنلاین رونمایی کرده و آن را برای تمام عموم به ارائه می گذارند، سپس از این طریق اقدام به پخش این محصول در سطح کشور در بازار و فروشگاه ها می کنند و این محصول را بدون واسطه به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار می‌دهند و توانسته اند در پخش خود موفق باشند و سالانه سود زیادی را از این محصول به دست بیاورند.

بزرگترین تولیدکنندگان چسب ۵۰۰ یاردی در ایران

جدیدترین مدل های چسب پهن درجه یک

جدیدترین مدل های چسب پهن درجه یک

تولید کننده در تولید انواع چسب پهن درجه یک فعال می باشد و این محصولات با بهترین مواد اولیه تولید می کند و سپس گونه های مختلف را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و سالیانه از فروش آن سود زیادی را به دست می آورد از جدیدترین مدل های چسب پهن درجه یک می توان به چند مورد اشاره کرد.

  • چسب نواری پهن : این محصول بسیار پر فروش می باشد و برای چسب کتاب، پول و کارتن می باشد و از طول و عرض متنوعی برخوردار است و بسیار پر کاربرد می باشد.
  • چسب نواری آبچسب، این چسب داری چسبندگی بالایی است و با استفاده از آب قابل چسبیدن می باشد؛ از این محصول برای چسباندن انواع کارتون های بسته بندی مورد کاربرد قرار می گیرند.
  • چسب کاغذی: این چسپ ها تولید شده از کاغذ کرب می باشد و کاربرد های زیادی دارد و دارای طول و عرض مختلفی بوده و در صنایع پزشکی و نقاشی و غیره کاربرد دارد.
  • چسب نواری دوطرفه: این محصول برای چسب خوردن وسایل از هر دو طرف مورد کاربرد قرار گرفته می شود و برای چسب خوردن وسایلی مانند تخته شاسی و انواع وسایل دیگر کارایی دارد.

تهران یکی از تولید کنندگان موفق این نوع چسب پهن درجه یک می باشد و این محصول را در انواع متنوع در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد، مصرف کنندگان برای اطلاع از جدید ترین نوع چسب پهن درجه یک می توانند به فروشگاه آنلاین مراجعه کنند و لیست آن را در انواع متنوع با ذکر قیمت مشاهده نمایند و در صورت تمایل اقدام به خرید عمده و جزیی آن کنند.

تامین عمده چسب ۵۰۰ یاردی ایرانی

تامین عمده چسب ۵۰۰ یاردی ایرانی

تامین عمده چسب ۵۰۰ یاردی ایرانی کارخانه های موجود در کشور ما هستند این کارخانه‌ها با استفاده از مواد اولیه و مرغوب اقدام به تولید بهترین انواع محصولات کرده و آن ها را به مصرف کننده ها عرضه می کنند صاحبان این کارخانه ها محصولات را به صورت عمده بسته بندی کرده و در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهند و روش‌های مختلفی برای فروش خود در نظر می گیرد که بهترین روش اقدام از طریق فروشگاه های آنلاین می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش: آقای نجفی
شماره موبایل: 09123456279
واتساپ: کلیک کنید
اینستاگرام: jcom.ir
پست الکترونیکی: info@irtape.ir
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست