1. صفحه اصلی
  2. >
  3. چسب پهن شیشه ای
  4. >
  5. بازار فروش بهترین چسب پهن 5 سانتی به صورت عمده

بازار فروش بهترین چسب پهن 5 سانتی به صورت عمده

چسب پهن شیشه ای
بازار فروش بهترین چسب پهن 5 سانتی به صورت عمده

چسب پهن 5 سانتی یکی از سایزهای متداول برای بسته بندی کارتن های حمل لوازم و جابه‌جایی ایمن آن ها می باشد. در بازار مرکزی انواع چسب پهن می توان محصول درجه یک را به صورت عمده سفارش داد و از قیمت پایین تر آن بهره مند شد. به دلیل تولیدات باکیفیت داخلی، صادرات چسب پهن نواری در سال های اخیر رونق بالایی گرفته و هم اکنون کشورهای زیادی از جمله مشتریان ثابت خرید چسب پهن در عرض های مختلف از کشورمان هستند. این نوع چسب از استحکام بالایی برخوردار بوده و نوع ضخیم آن دارای کیفیت بهتری است.

بازار فروش بهترین چسب پهن ۵ سانتی به صورت عمده

ویژگی بهترین نوع چسب پهن

ویژگی بهترین نوع چسب پهن
ویژگی بهترین نوع چسب پهن

چسب نواری انواع مختلفی دارد که بر حسب اندازه پهنا به گروه های مختلفی تقسیم شده و برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از پرکاربردترین انواع چسب نواری، نوع پهن آن است که برای امور متنوعی به ویژه در بسته بندی تجهیزات و لوازم مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید چسب پهن بهتر است با ویژگی بهترین نمونه های آن آشنایی نسبی داشته باشیم:

  • سایزبندی: چسب های پهن نواری در طول و عرض های مختلفی تولید می شوند. معمولا عرض 5 و 7 سانتی متری کارایی گسترده تری در صنایع بسته بندی داشته که باید برحسب نوع نیاز یکی از این سایزها انتخاب شود.
  • خرید عمده: یکی از راه های صرفه جویی، خرید عمده محصول است. برای این منظور چسب پهن در طول های 90تا 500 یاردی در بازار وجود دارد که بهترین نمونه، خرید طول بیشتر به منظور استفاده از قیمت مناسب تر آن است.
  • ضخامت: هر چقدر ضخامت چسب پهن بالاتر باشد، استحکام بیشتری داشته و به دلیل مقاومت کشسانی که پیدا می کند برای بسته بندی کارتن های سنگین مناسب تر خواهد بود.
  • برند تولید کننده: چسب هایی که توسط شرکت های مطرح و خوشنام تولید شده باشند دارای کیفیت بالاتری بوده و از مراحل کنترل کیفیت با موفقیت عبور کرده اند.

خرید ارزان چسب پهن 5 سانتی

خرید ارزان چسب پهن 5 سانتی
خرید ارزان چسب پهن 5 سانتی

خرید ارزان چسب پهن 5 سانتی از طریق مراجعه به مراکز اصلی عرضه کننده این محصول ممکن شده است. فروشندگان مجرب و متعهد در این مراکز، بهترین کیفیت از چسب 5 سانتی پهن را برای عرضه به مشتریان فراهم کرده و با بهترین قیمت در اختیار آن ها می گذارند. با سفارش عمده چسب پهن می توان از قیمت ارزان تر آن بهره مند شد و در هزینه نهایی صرفه جویی خوبی به عمل آورد.

مشتریان عمده چسب پهن به لطف کیفیت بالای این محصول و قیمت مناسب آن می توانند در حوزه صادرات وارد شده و به سود خوبی برسند. صادرات چسب پهن یکی از فعالیت های تجاری است که می توان به آن پرداخت و محصول درجه یک را به بازارهای جهانی معرفی کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش: آقای نجفی
شماره موبایل: 09123456279
واتساپ: کلیک کنید
اینستاگرام: jcom.ir
پست الکترونیکی: info@irtape.ir
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست